Seppo Mairinoja

Seppo Mairinoja

Konemyynti

+358 50 433 5609 seppo.mairinoja@srharvesting.fi

Pekka Niemi

Pekka Niemi

Konemyynti

+358 40 072 2323 pekka.niemi@srharvesting.fi

Ari Molander

Ari Molander

Konemyynti

+358 45 236 6448 ari.molander@srharvesting.fi

Otto Saikkonen

Otto Saikkonen

Konemyynti

+358 44 361 1066 otto.saikkonen@srharvesting.fi

Jukka Ahonen

Jukka Ahonen

Konemyynti

+358 45 788 16584 jukka.ahonen@srharvesting.fi

Tino Myllykoski

Tino Myllykoski

Varaosamyynti

+358 40 553 4600 tino.myllykoski@srharvesting.fi 

Mico Koivula

Mico Koivula

Varaosamyynti

+358 40 167 8818 mico.koivula@srharvesting.fi

Laura Viitamäki

Laura Viitamäki

Asiakkuuspäällikkö

+358 40 017 1053 laura.viitamaki@srharvesting.fi

Matti Pesonen

Matti Pesonen

Toimitusjohtaja

+358 45 859 3201   matti.pesonen@srharvesting.fi

Laskutus

Toivomme ensisijaisesti Teidän lähettävän laskut sähköisinä verkkolaskuina.
Laskuun tulee myös mainita joko tilaajan nimi /muu sovittu tilausviite.*

Tärkeysjärjestyksessä laskun lähettämisen vaihtoehdot meille ovat seuraavat:

1. *OVT-tunnus*: 003723621723

Verkkolaskuoperaattori: Opus Capita Group Oyj

Operaattorin välittäjätunnus: 003710948874

Lisätieto: Y-tunnuksemme on 2362172-3

1. Paperilaskut osoitteella:

SR-Harvesting Oy (Valparts)

PL 10652

00063 Laskunet